O Football Hub

Football Hub skierowany jest do osób, których pasją jest piłka nożna. Czas na piłkarski lifestyle! Promujemy profesjonalne podejście do piłki na każdym poziomie zaawansowania i zainteresowania.

Piłka nożna nie wpisuje się w kulturę masową naszego kraju. Kibicowanie nie jest uznawane za szczególnie fajne, a z piłką identyfikujemy się tylko w momencie zwycięstw i to reprezentacji narodowej. Coraz mniej młodzieży wychodzi spontanicznie na boiska.

Chcemy zmienić to postrzeganie. Chcemy pokazać jaka piłka jest na prawdę. Chcemy, żeby każdy mógł poczuć piłkarskie emocje. Chcemy zarażać pasją do piłki wszystkich. Chcemy wyższego poziomu piłkarskiego w kraju. Chcemy większej świadomości osób związanych z piłką. Chcemy rozwoju piłki nożnej. Chcemy, żeby nastał czas na footballowy lifestyle.

Pełne pasji, profesjonalne, merytoryczne podejście z każdej strony do tematu piłki nożnej, uświadamianie ludzi od samych podstaw jest kluczem do tych zmian.

"Chcemy pomagać każdemu w rozwoju pasji do piłki nożnej. Dla emocji. Dla zwycięstw i porażek. Dla zdrowia. Dla rozwoju polskiej piłki"
Marcin Szpakowski
Twórca projektu